Wybory najlepszego Przedszkola

PRZEDSZKOLE NA MEDAL Głosowanie rozpoczęte SPRAWDŹ WYNIKI Najlepsze przedszkola i nauczyciele, najsympatyczniejsze grupy maluchów

Serdecznie zapraszamy do głosowania w plebiscycie na najlepsze przedszkole i nauczyciela. Nominowane zostały panie Katarzyna Simlat i Halina Molińska. Aby poddać głos wystarczy wysłać sms, którego koszt wynosi 2,46 zł z vat. Głosowanie będzie trać do 18 maja do godziny 22.00. Poniżej link do strony Dziennika Zachodniego, gdzie można znaleźć wszystkie informacje oraz śledzić wyniki plebiscytu.

 

Katarzyna Simlat – sms o treści N.732 pod nr 72355

Halina Molińska – sms o treści N.727 pod nr 72355

Przedszkole nr 49 – sms o treści P.389 pod nr 72355

 

http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/przedszkole/a/przedszkole-na-medal-glosowanie-rozpoczete-sprawdz-wyniki-najlepsze-przedszkola-i-nauczyciele-najsympatyczniejsze-grupy-maluchow,13000852/?utm_source=FB&utm_medium=aliasprzedszkole&utm_campaign=PRZEDSZKOLE

Post Author: Kasia 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *