ROZBUDOWA PRZEDSZKOLA

Miło nam poinformować. iż rozbudowa przedszkola idzie pełną parą. Powiększamy się dla naszych

dzieci aby każde znalazło swoje miejsce u nas. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to będzie

również modernizacja ogrodu i placu zabaw dla dzieci. Od września ruszymy już z siedmioma

oddziałami!  😀

Przedszkole nr 49 mieści się na osiedlu Janek.  Piękna i spokojna okolica sprzyja harmonijnemu rozwojowi dzieci. Budynek jest doskonale przystosowany do potrzeb edukacyjnych i rozwojowych dzieci a przynależny do niego duży plac zabaw sprzyja spędzaniu wolnego czasu w sposób aktywny.

Nasze przedszkole posiada 6 oddziałów, w których są dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Zatrudnia 10 nauczycieli oraz 10 pracowników administracyjnych.